Borievka- olej noci


Pomáha všetkým, ktorí sa boja tmy alebo dosiaľ nepoznaných aspektov seba samého. Sprístupňuje človeku pochopenie, že veci, ktorých sa bojí, môžu byť jeho učiteľmi. Namiesto toho, aby sme sa schovávali pred všetkým, čomu nerozumieme, dodáva nám borievka odvahu, aby sme prijali svoju učebnú lekciu a postavili so svojím strachom.

Tieto strachy často žijú v doposiaľ nepreskúmaných a nepoznaných častiach nás samých. Borievka pôsobí ako katalyzátor / urýchľovač tým, že človeku sprístupňuje a ukazuje tie strachy a témy, ktorým sa dlho vyhýbal.

Sny sú spôsobom nočnej komunikácie. Dokonca nočné mory môžu uvoľniť a spracovať nespracované strachy a témy. Borievka dodáva odvahu a poskytuje energetickú ochranu počas spánku. Podporuje nás, aby sme sa úprimne pozreli do svojho vnútra a komunikovali s ním.

Keď sa človek vysporiada so svojimi strachy a ďalšími skrytými aspektmi seba samého, zažije pocit úplnosti a celistvosti. Borievka pomáha obnoviť rovnováhu medzi svetlom a tmou, vedomím a podvedomím, dňom a nocou. Je naším sprievodca na ceste k celistvosti.

Učí nás, že v skutočnosti sa nie je čoho báť, ak si skutočne uvedomíme a prijmeme všetky aspekty nás samotných.


Flora terapeutica blog
Nedávne príspevky
Archív
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square

FLORA TERAPEUTICA

aromaterapeutické centrum

 

Nájdete nás aj tu: 

  • Facebook Basic Black
  • Black Google+ Icon
  • Google Places - Black Circle

© 2023 by Sophia. Proudly created with Wix.com